niedziela, 6 stycznia 2013

24 ,,USZYJ JASIA'' - ubarwiamy dzieciom szpitalny świat

Wczoraj na blogu CLF by Nailaa dowiedziałam się o akcji organizowanej przez Natalię z bloga EKO(nomiczne) ubranka. 
Akcja polega na uszyciu i wysłaniu  poszewek na poduszki dla Szpitala Jana Pawła II w Krakowie, dla Oddziału Neuroinfekcji i Neurologii Dziecięcej.
Więcej informacji przeczytacie tutaj - ,,USZYJ JAŚKA''W tygodniu zasiądę do maszyny, uszyję i wyślę, każdy pobyt w szpitalu to nic przyjemnego więc akcja bardzo potrzebna by dzieciakom ubarwić trochę szpitalny świat.

A moja pierwsza Tildowa lala czeka na zszywanie, stres mnie ogarną bo oczyma wyobraźni widzę jaka jest piękna, a czy tak będzie to dopiero się okaże jak skończę ;)))
Planowałam szyć ją w weekend, ale jak zawsze u mnie bywa plany sobie, a życie sobie. W sobotę goście, a dziś bardziej kościelnie niż zwykle gdyż ksiądz zaczyna szaleństwo z przygotowaniami do Komunii i zaszalał z dodatkowymi naukami, jutro zorganizował mierzenie komży, a we wtorek nauki dla rodziców, więc jak ktoś myślał, że będzie się nudził to ksiądz zapobiegawczo zadbał by było inaczej ;)))

Życzę miłego tygodnia bez żadnych niespodzianek i pamiętajcie o Jaśkach :)

6 komentarzy:

 1. dziękuję bardzo w imieniu maluszków :*

  Miłego tygodnia!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry, bardzo dziękuję za informację na blogu o szyciu jaśków:) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja chyba musze dołaczyć do akcji..jaśki ..
  No cóż do komuni jak do każdego sakramentu trzeba się przygotować...żeby to świeto nie kojarzyło się tylko z prezentami..

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to promyk słońca ....