piątek, 4 stycznia 2013

23. Książka, ptaszki i tyle radości

Ostatnie dwa dni spędziłam na buszowaniu po sklepach, pogoda nie nastraja do spacerów więc zaszalałam z łażeniem i poszukiwaniem ;)

Kupiłam kilka materiałów jakie mi się marzyły od jakiegoś czasu tj. fiolet i róż w białe groszki, oraz udało mi się przypadkiem trafić na ptaszki, które widziałam na candy u Nailaa i zakochałam się w nich. Od dziś jestem szczęśliwą ich posiadaczką :)

A wczoraj dokonałam zakupu książki ,,Radosne dekoracje'' i zamówiłam pozostałe 2 z tej serii. Cały wieczór czytałam i samo czytanie sprawiło mi radość, aż boję się zasiąść do działania ;) Pewnie uśmiech z mojej mordki nie zniknie :)Nie zniknie dopóki nie zobaczę efektu, później pewnie nie będzie już tak radośnie, patrząc np. na Tildowe lale u Anity z Manitowiska to wiem, że moje których jeszcze nie ma nie będą nawet w połowie tak śliczne jak jej :) Ale zamarzyła mi się taka, lubię wyzwania i muszę spróbować ;)

Pozostałych materiałów nie obstrykałam gdyż sensu to większego przy tym świetle nie ma.  Tak jak i fotografowanie literki, którą wczoraj skończyłam haftować dla najmłodszego mojego skarba  by uchwycić realne kolory, przy tym świetle musiała bym być cudotwórcą ;)  Jutro w ciągu dnia zabawię się w fotografa i wrzucę literkę młodszego i starszego, a teraz jedno ze zdjęć najlepsze jakie udało mi się w dniu dzisiejszym zrobić ;)

8 komentarzy:

 1. Oj nie przesadzaj bo spłonę :). Będzie piękna, zobaczysz- tylko pomalutku, dokładnie i zgodnie ze wskazówkami.
  Literka cudowna *

  OdpowiedzUsuń
 2. Do odważnych świat nalezy - działaj i pokazuj.
  Cudnie haftujesz...

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam,ja do tego nie mam cierpliwości. Śliczna literka. Nie pokażę córci bo też będzie taką chciała :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę książki - sama od dłuższego czasu mam w planie ją nabyć ;)
  Czekam na pierwsze fotki Twoich tildowych zabawek i dekoracji.
  Haft pierwsza klasa - piękny!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mi ptaszory powoli się kończą niestety a u nas wykupili już nakład ;/ i ma już w ogóle nie być ponoć tkanin w tym sklepie!! ;/

  ja mam taki myk jak zrobić ładne zdjęcie przy sztucznym świetle - otóż pstrykam fote z lampa ale z daleka na zoomie - bo jak robi się blisko to wyjdzie prześwietlone :)

  spróbuj może coś to da :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka podoba mi się już po okładce. Bardzo ładny haft.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z pewnością będzie dobrze, wykroje z tej książki są tak zrobione że szycie jest proste ja mam wszystkie 3 z tej serii, czekam na efekty

  OdpowiedzUsuń
 8. Hafcik jest słodziutki:) Książki też posiadam i uwielbiam z nich szyć, czasem tylko powiększam wykroje bo lubię mieć duże dekoracje:) Pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to promyk słońca ....