czwartek, 5 lutego 2015

138. Ale ten czas szybko płynie ...

Jestem, żyję i nie wiem od czego zacząć ;) Dzieje się dużo i tego dobrego i tego złego ... Nie było mnie od połowy grudnia, ale ten czas szybko płynie ... Trochę chorowaliśmy i ja i najmłodsza istota, trochę leniuchowaliśmy, ale głównie to praca, praca i codzienny basen ze starszym synusiem. Są kolejne sukcesy i medale w zawodach więc pomimo, że człowiek zmęczony to szczęśliwy :))Jednak do maszyny nie mam czasu nawet się zbliżyć, jedynie jak kurz wycieram to się z nią widuję ;) Tęsknię bardzo ale już niedługo, bo czeka mnie szycie zasłonek i poduszek dla dzieciaków, gdyż w ferworze postanowień na Nowy Rok postanowiłam przemeblować garderobę oraz pokój chłopaków. Miałam to robić w ciągu całego roku, ale obawiałam się słomianego zapału i zaczęłam działać natychmiast ;)

Chwilowo mam jeszcze w domu chaos, regały z pokoju chłopaków stoją i w naszym pokoju i na przedpokoju, firanek nie ma bo mi nie pasują stare ;) Powoli ogarniam i jak ogarnę to pokażę ;)

 Śniegu jak na lekarstwo, ale ,,bałwanki'' udało się zrobić ;)
A do domu zaprosiłam już wiosnę :)


Dziś sama widzę, że nie zaszalałam z postem, ale obiecuję poprawę :) To suwanie meblami mnie przerosło ;)  Zapewniam Was, że do Was zaglądam na bieżąco i na to zawsze znajduję czas bo bez Was napewno i nie chciało by mi się działać :))

Ściskam mocno :)

7 komentarzy:

 1. wszystko się poukłada ;-) gratulacje dla Młodego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję osiągnięć syna! Nic tak matki nie cieszy i nie przyprawia o dumę. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla młodego sportowca!!!!
  Ja dopiero skończyłam grudniowe zaległości na blogu:0 może teraz wreszcie ruszę na bieżąco :)))
  Czekam na wieści poremontowe:)
  Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie gdy dzieciaki cos trecuje,sama widze po moim synu jak to wyrabia charakter i jak dobrze ,że ma coś oprócz komputera.I jak cieszą kolejne zwycięstwa:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chłopak na medal! Brawo:)
  A co do słomianego zapału? Pogoda nas nie nastraja, szaro, buro nic się nie chce, więc rozumiem Cię... poczekaj chwilkę, a życie nabierze tempa:)
  BUZIAKI :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj kochana:) i wielkie congrat dla syna :) ....czekamy na nowości z "migotkowa" ps.tylko uważaj na siebie z tym przesuwaniem mebli :)*

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to promyk słońca ....